Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flavastudio/smb-tombud.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Transport i spedycja | SMB Tombud

TRANSPORT I SPEDYCJA

TRANSPORT KRAJOWY
I MIĘDZYNARODOWY

Od ponad 8 lat działamy na rynku przewozów krajowych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy już kilkaset tysięcy ton ładunku, który zawsze docierał do celu bezpiecznie i na czas. Dzięki flocie ponad 20 pojazdów ciężarowych o różnym tonażu załadunku, organizujemy transport w najbardziej ekonomiczny sposób.

SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

Każdy z naszych klientów obsługiwany jest przez przez stałego spedytora. Doświadczony zespół opiekunów dostępny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mówimy w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Współpracujemy z kilkudziesięcioma sprawdzonymi podwykonawcami.

BEZPIECZEŃSTWO

racujemy zgodnie z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie krajowym oraz Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym. Od początku naszej działalności należymy do programu Rzetelna Firma. Posiadamy także Certyfikat Jakości Pracy Przewoźników TRANS.EU.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia do przewozu towarów ponadgabarytowych i odpadów.